Od 17. května je zase možné nechat si udělat tetování


Další vlna rozvolňování je tady a tentokrát dojde i na tetovací studia. Od pondělí 17. května je opět možné nechat se tetovat. Čekáte na tuto chvíli již dlouho? Pak neváhejte, domluvte si termín a nechte si natetovat svou novou kérku co nejdříve, dokud je to možné.

Nechcete už déle čekat? Rezervujte si svůj termín v Unholy Tattoo Praha. Tetování Praha nabízí v mnoha lokalitách, ne všechna studia ovšem odvádí kvalitní práci. Tady se na kvalitu ovšem můžete spolehnout. Koncept Unholy Tattoo se zrodil s cílem navrátit do tetování klasický a umělecký přístup.

Nechte si natetovat motiv, který budete hrdě nosit

V Unholy Tattoo působí celkem 7 umělců – Marta, Oksana, Thiago, Mauro, Filippo, Alexandra a Svart. Všichni mají svůj typický styl, všichni jsou ovšem naplno otevření vašim nápadům, představám a návrhům, jsou zcela připraveni realizovat vaše přání.

Tetovací studio Unholy Tattoo má skvělé recenze. Zákazníci si chválí profesionální přístup, milé jednání i přísné dodržování hygienických podmínek. Studio je pravidelně kontrolováno bezpečnostními a zdravotními úřady. Umělci za sebou mají odborný výcvik v oblasti hygieny a bezpečnosti. O hygienu si tedy, ani v dnešní náročné době, dělat starosti nemusíte.

Nechte se tetovat veganskými a hypoalergenními inkousty

Všichni umělci z Unholy Tattoo používají 100% veganské a hypoalergenní inkousty, u nichž nehrozí negativní reakce organismu. Reakce na kůži se samozřejmě dostaví a v prvních týdnech se o své tetování musíte klasicky starat. Měli byste ho dvakrát či třikrát denně umývat vodou a nanášet Bepanthen, 15 dní po tetování nechoďte do sauny, do bazénu, neopalujte se.

Další zásady vám prozradí přímo umělci při provádění tetování. A nezapomeňte. I když Praha tetování nabízí na každém rohu, na výběru tetovacího studia opravdu záleží. Přece jenom se chystáte zvěčnit na těle motiv, který tam budete mít do konce života.