Pánské kabáty

 

clothes-1295049_1280

Nastala doba, kdy aprílové počasí není pouze v dubnu ale skoro celé jaro. Přechodné období mezi zimou a létem je čím dál více nahoru a dolů. Zažili jsme dny, kdy nejdříve padaly kroupy a za pár hodin bylo skoro vedro. Jarní pánský kabát je do takového počasí přímo dělaný. Pánské jarní kabáty jsou vhodným oblečením nejen kvůli své praktičnosti, ale také kvůli svému vzhledu. Na rozdíl od pánských zimních kabátů, které jsou hlavně šedivé nebo černé, jarní kabáty nabízí širokou škálu barev, střihů a různých vychytávek a celkově působí živěji. Některé jarní kabáty sahají až do extravagance, ale vyberou si i příznivci klasiky.

Pánské podzimní kabáty oproti těm jarním kladou větší důraz na zahřátí. Většinou jsou v barvě, která omezuje viditelnost nečistot, které k podzimu neodmyslitelně patří. To ale neznamená, že podzimní kabáty existují pouze v černé barvě. Jen se koukněte na envanto.cz.

Ty nejteplejší kabáty jsou samozřejmě zimní. Ty se, jak už jsem zmínila, vyrábí hlavně v černé nebo šedivé barvě a nemají tolik druhů střihu. I přesto se se ale dají vymyslet originální, zajímavé kabáty, které mají nápad, eleganci a jen tak nezevšedni. Ať už máte v úmyslu koupit si jakýkoliv pánský kabát, na envanto.cz si vyberete.