Pánské košile

man-916498_1280

Košile jsou kusem oblečení pro každého společensky zaměřeného muže. Ovšem existují i výjimky, kdy muž může košili nosit jen jako ozdobu nebo jen pro nějakou významnou událost v jeho životě. Košile vynikne především v letních měsících, kdy můžeme naplno ukázat její střih, vzorek či barvu. Tentokrát se zaměříme na využití. V zásadě pak pánské košile dělíme na košile s krátkým rukávem a košile s dlouhým rukávem.

Jen těžko si lze představit muže, který by šel na společenskou akci bez kvádra nebo smokingu. K tomu aby mohl mít toto společenské oblečení na sobě, musí mít také v šatníku společenské pánské košile. Ty skvěle nahrazují obyčejné tričko či svetr. Navíc plní jednu důležitou funkci, kterou je možnost uvázání kravaty nebo motýlka.

V dnešní době existují ozdobné košile, které částečně vynahradí kravatu nebo motýlek, není ovšem na to, když muži košile perfektně sedne a navíc mu prostor pod krkem vyplní jeden z těchto doplňků. Na trhu jsou ovšem i jiné košile, než pouze do společnosti.

Patří sem také například sportovní košile, které volí především mladší muži, kteří chtějí zviditelnit svou postavu. Tyto košile jsou charakteristické netradičními barvami a také svým vzhledem, o který se stará speciální barevný vzorek.