Pánských kabátů se není třeba bát

20365

Kvalitní kabát vnese eleganci do každého pánského šatníku. Důležité jsou materiál a perfektní střih, takový kousek pak vydrží v šatníku roky a jen tak nebude třeba ho vyměnit. Pokud vybereme kabát vhodné barvy, aby šel pohodlně kombinovat, určitě ho jen tak nesundáme. Přitom se spousta pánů kabátů bojí a místo nich stále oblékají neforemné bundy.

Pátrání po tom pravém kousku

V dobře padnoucím kousku se budete cítit šik a pohodlně. Rozhodně nepočítejte s tím, že vám bude slušet každý pánský kabát, který se vám zalíbí vzhledem nebo cenou. Možná bude potřeba hodně zapátrat a obrnit se trpělivostí. „Ten pravý“ ale za to rozhodně stojí. Odpadne vám pak starost co na sebe, ať už se bude jednat o běžnou příležitost nebo společenskou událost.

Ideální střih pro vaši postavu

Nejprve si ujasněte, jakou délku kabátu budete hledat, záleží na vašem stylu oblékání, věku i postavě. Obecně platí, že malé postavě sluší většinou kratší kabát, který zbytečně neubírá centimetry. Vysocí muži mohou volit kabáty kratší i delší, většinou maximálně po kolena, ale najdou se tací, kterým bude slušet i kabát úplně dlouhý. Kromě délky hledíme na střih.

Jak je to s barvami

Pro stylové bundy a kabáty jsou tabu výrazné a křiklavé barvy, nechcete přece vypadat jako papoušek, ale jako elegán. Černá je univerzální, ztratí se na ní lecjaká nečistota, zeštíhluje, a i když s ní „díru do světa“ asi neuděláte, takový kabát je určitě dobrou volbou. Navíc se hodí téměř ke všemu. Slušivé jsou i elegantní kabáty v odstínech šedé, které naleznou v šatníku také bohaté využití, působí moderně a ne tak tvrdě jako černá. Moderní je barva tmavě modrá. Na hnědou či béžovou trochu pozor, tyto barvy se poněkud hůře kombinují, a navíc nelichotí všem.

Moderní kabáty Taxido pro mladé muže

Luxusní pánské kabáty moderních střihů sluší i mladým mužům, dokážou i jednoduchý outfit pěkně oživit a lichotí postavě. Lehčí kousky vynosíte i na podzim a na jaře. Uvidíte, že jakmile si na kabát zvyknete, nebudete jej chtít ani odložit. Stylové oděvy najdete v nabídce e-shopu taxido.cz, určitě stojí za prohlédnutí.