Parfém jako dárek, který zaručeně potěší

Parfém je dárek, který se hodí k mnoha příležitostem a většině obdarovaných, zejména žen, se nikdy neomrzí. Jak však vhodný parfém vybrat, aby to byl skutečně vítaný dárek, který neskončí v hloubi koupelnové skříňky? To určitě není jednoduchý úkol, ale trocha snahy se určitě nemine tím správným účinkem.

Poradíme vám, jak najít dámský nebo pánský parfém, který obdarovaného skutečně potěší. Rozličné lahvičky s parfémy jsou mnohdy ozdobou samy osobě. A co teprve jejich obsah!

Oblíbený parfém zas a znovu

Nachází se na poličce v koupelně nebo na toaletním stolku stejný pánský nebo dámský parfém už pěknou řádku let? Když má něco takový úspěch, není důvod nekráčet ve stejných šlépějích. Můžete své manželce pořídit stejný dámský parfém, třeba i ve větším balení.

Ve snaze neutrácet za vybrané parfémy příliš mnoho peněz si mnoho lidí pořizuje levnější napodobeniny. Proč tedy nevyužít této nenápadné „indicie“ a nekoupit své drahé polovičce originální variantu, profi parfém, kterému se levné napodobeniny přece jenom nemohou rovnat? Úspěch je zaručen!

Sázka na osvědčenou klasiku

Některé pánské i dámské parfémy se těší neutuchající popularitě po mnoho let a jejich nadčasová vůně si podmaňuje stále nové a nové generace. Zčásti je to díky jejich exkluzivitě a renomé, ale pravdou je, že některé dámské i pánské parfémy se zkrátka neomrzí a bez obtíží obstojí v záplavě módních vůní, jejichž úspěch většinou nemá dlouhého trvání.

Jen si zkuste vzpomenout na nejznámější parfémy, které jsou sázkou na jistotu. Jako inspirace vám mohou při výběru klasického dámského, ale i pánského parfému posloužit nejrůznější žebříčky.

Inspirace oblíbenými parfémy

Jaké parfémy vaše žena používá nejčastěji? Podle několika názvů můžete na internetu snadno najít podobný parfém, nebo si nechat poradit od zkušené prodavačky.

Výrobci parfémů také čas od času uvádí na trh limitované edice svých oblíbených vůní, aby podpořili prodej parfémů. Tyto parfémy jsou často inspirovány stávajícími, velmi oblíbenými produkty, proto by milovníka parfémů stejné značky nemusely zklamat… Právě naopak!

Experiment pro odvážné

Zdá se vám, že vaše drahá polovička příliš lpí na svých oblíbených vůních a brání se jakékoliv změně? Někdo zkrátka tíhne k určitému typu vůní a myslí si, že úplně jiné parfémy nejsou nic pro něj. Zkuste tedy vybrat vhodný dámský parfém podle sebe a představit si, jak bude vaší partnerce sedět. I výrazná změna ji může velmi příjemně překvapit a ona vám dá za pravdu, že i zcela odlišné vůně parfémů, než na jaké byla dosud zvyklá, stojí rozhodně za vyzkoušení!

A k jakým příležitostem? Téměř k jakékoli, je to jen na vás! Pečlivě vybraný parfém potěší o narozeninách, výročí nebo jakékoli jiné významné události…