Problémy s erekcí: I vy tomu svému můžete pomoct

Všechny dobře víme, jak důležité je, když to ve vztahu klape po všech stránkách. Je skvělé, pokud vám ten váš neustále nosí květiny, zve na večeře anebo do kina… Co ovšem z toho, jestliže si užijete krásný večer a čekáte na vrcholné milostné chvíle, které bohužel nepřijdou. A důvod? Problémy vašeho partnera dostat se do stavu, kdy by bylo milování možné. A malér je rázem na světě. Příčiny může mít v různých oblastech. I proto byste jej neměla nechat v tom všem vykoupat, ale pomoct mu. Jak? Na to se zaměříme v následujících řádcích.

I obyčejné povídání mnohdy stačí

Že mluvení o intimitách nepatří mezi vaše koníčky? Není se vůbec čemu divit! Každý není zrovna tak otevřený, aby se neostýchal hovořit o sexu a všem, co je s ním spojeno. Pro vašeho milého byste to ale učinit měla! Rozhodně vám to za to stojí. Veškeré potíže totiž mohou mít příčinu pouze v hlavě vašeho partnera, respektive v jeho nedostatečném vzrušení. Pokud si s ním pohovoříte o tom, co by ho nejvíc vzrušovalo, třeba nakonec zjistíte, že chodíte na věc špatně. Některým mužům stačí sexy prádélko, jiným trochu drsnější praktiky. Každý je zkrátka individualita a klíč k jeho vzrušení je ukrytý jinde.

Musí opravdu k lékaři?

Odpověď na tuto otázku je poněkud nejednoznačná. Jestliže se jedná o erektilní dysfunkce, tedy potíž se ztopořením penisu a celkovým vzrušením, pak možná vyšetření není od věci. Lékař vašeho přítele nebo manžela prohlédne a následně stanoví diagnózu. Často se nemusí potíže léčit pouze specializovanými léky. Prospět může třeba i změna životosprávy nebo jiné faktory.

Pomoc z přírody

Výbornou volbou jsou i nejrůznější přípravky čistě přírodního charakteru, které lze sehnat i bez lékařského předpisu. Stačí se podívat na internet a najdete jich hodně. Například Kamagra zde se mezi takovéto preparáty jistě řadí a sehnat ji lze bez jakéhokoli předpisu lékaře.

One thought on “Problémy s erekcí: I vy tomu svému můžete pomoct

Comments are closed.