Půjčovna raftů Vyšší Brod, sjíždění Vltavy s dětmi

raft-1429872_1280

Říkáte si, že prázdniny jsou skoro u konce a s dětmi jste si letního počasí ještě ani pořádně neužili? Nezoufejte a vyražte na vodu! Půjčovna raftů Vyšší Brod vám to navíc velice usnadní.

Z Vyššího Brodu do Českých Budějovic

Trasa po Vltavě z Vyššího Brodu do Českých Budějovic je plná rozmanitých pohledů na přírodní i kulturní památky, proto je oblíbenou a hojně navštěvovanou. Půjčovna raftů Vyšší Brod Votus vám navíc zajistí veškeré vybavení, které pro sjíždění vody potřebujete. Ale nebojte se, pokud pojedete obráceně, tudíž z Českých Budějovic do Vyššího Brodu, je zde pro vás k dispozici půjčovna raftů České Budějovice.

kayaks-908859_640

Půjčovna lodí a raftů Votus zajišťuje i sběr lodí na velkém množství míst a vodácký autobus, který vás odveze zpět na nástupní místo, pokud byste vyráželi na vodu jen na jeden den a nevyužili tábořišť podél Vltavy.

Půjčovna lodí Vyšší Brod je ideálním pomocníkem při výletě na Vltavu. Nastoupit můžete nejen ve Vyšším Brodě, ale i v Rožmberku, Na Pískárně, v Českém Krumlově, na Zlaté Koruně i v Boršově, takže nejste omezeni časem, ani nemusíte přemáhat své síly. Půjčovna lodí Vltava se o vás zkrátka postará.

whitewater-725935_640

Pokud máte velkou rodinu, nebo menší děti, doporučujeme vypůjčit si raft, kdy sjíždění není nebezpečné, nehrozí riziko převrhnutí lodi a navíc si užijete společné chvilky na jedné lodi.

Pokud vyrazíte s partou na více raftech, můžete si užívat i chvíle relaxu při soulodění, kdy spojené rafty unáší proud Vltavy.

V případě, že byste neměli namířeno přímo na Vltavu, více o Vltavě zde, nezoufejte, půjčovna lodí Votus je přeborníkem na vodácké vybavení i na řece Lužnici a Otavě. A v případě, že nestihnete vyrazit ještě v sezoně letních prázdnin, vůbec to nevadí, půjčovna lodí Vltava je pro vás k dispozici po celý rok, proto si můžete užívat chvíle na vodě třeba i v době babího léta. Snad letos dorazí.

Tak ahój!

Půjčovna raftů Vyšší Brod, kontakt

Votus, půjčovna lodí a raftů
Lenora 34
50 m nad krytým mostem směr Volary
384 42 Lenora

Tel.:+420 606 782 027
Email:info@votus.cz

www.votus.cz

GPS:48,922752 13,804745