Restaurace ve Znojmě: „Distillery Restaurant Brandy la Moravia“

Restaurace Znojmo, hovezi-zebra
Hovězí žebra, restaurace ve Znojmě „RESTAURANT BRANDY LA MORAVIA“

Hledáte ve Znojmě stylovou, kvalitní restauraci? Navštivte Restaurant Brandy la Moravia ve Znojmě Oblekovicích. Tuto restauraci ve Znojmě otevřela česká soukromá firma Česká whisky s.r.o. z Třebíče která je jednou z mála která vyrábí pravou českou whisky a moravskou brandy.

Restauraci ve Znojmě otevřela na sklonku roku 2016 a klade důraz na kvalitní úpravu jídel. Můžete si zde objednat klasicky připravovaná jídla na grilu na dřevěném uhlí, ale také si můžete objednat jídla upravená technologií Sous-Vide, kdy se maso připravuje uzavřené ve vakuu, pouze s bylinkami a ve vlastní šťávě.

Speciality této stylové restaurace ve Znojmě

Mezi speciality této stylové restaurace v jižní části Znojma bezesporu patří konfitovaná kachní čtvrtka se zelím a houskovým knedlíkem nebo skvělá grilované hovězí žebra. Pro opravdové znalce gastronomie nabízí restaurace Steak Bourbon, ke kterému se podává speciální kukuřičná omáčka Bourbon.

„RESTAURANT BRANDY LA MORAVIA“
Restaurace ve Znojmě „RESTAURANT BRANDY LA MORAVIA“

Restaurace a whisky bar jedinečný nejenom ve Znojmě

V této restauraci naleznete také originální whisky bar který jako jediný nejenom ve Znojmě, ale i v celé republice nabízí pravou Czech Single Malt Whisky a další originální výrobky z destilerky Trebitsch old town Distillery která se specializuje na výrobu pravé české whisky a dalších destilátů zrajících v dubových sudech.

Restaurace ve Znojmě „RESTAURANT BRANDY LA MORAVIA“
Czech Single Malt Whisky „RESTAURANT BRANDY LA MORAVIA“

Pokud budete tuto restauraci hledat ve Znojmě dejte se směrem ke státní hranici směrem na Hatě a jakmile přejedete řeku Dyji ujedete ještě asi 150 m a na levé straně u silnice naleznete tuto skvělou restauraci. Přímo u restaurace je také zastávka autobusů č. 804 a 805 MHD Znojmo. Zastávka autobusů se jmenuje Znojmo, Oblekovice rest. Pěšky je to k restauraci z historického centra Znojma cca 15-20 minut.

Přejeme vám skvělý kulinářský zážitek v této restauraci.