Se šicími stroji nové generace jde práce sama od ruky

Švadlenkám, které se chtějí bohulibé rukodělné činnosti věnovat v domácím prostředí, i profesionálkám svitla naděje, co se týče pořízení si kvalitního stroje za rozumnou cenu. Kvalitou se nemyslí pouze bezporuchový chod, ale také nespočet programů usnadňujících šití, podsvícení LED žárovkou pro večerní práci a další vychytávky, jaké u starších typů byly pouhou hudbou budoucnosti.

Jednoduché ovládání pomáhá začátečníkům

Šicí stroje Brother mají vynikající vlastnosti usnadňující šití začátečníkům. Nejlevnější modely za necelé tři tisíce korun jsou lehké, mají krásný design a v programech jsou zařazeny praktické funkce jako 14 druhů rovných stehů a cik-caků, obšívání knoflíkové dírky na čtyři kroky, zpátkování pomocí speciální páčky a rychloupínací systém patek. S vypnutím jehelní tyče při navíjení cívky a ořezovým nožíkem nitě bude každé první a začátečnické šití jednoduchou záležitostí.

Kurzy šití nahrazují užitečná instruktážní videa

Kdo touží po šicím stroji Brother se sofistikovaným softwarem, nemusí sahat hluboko do kapsy. Již kolem částky šesti tisíc korun se pohybují stroje s neuvěřitelným počtem 37 šicích programů, volně nastavitelnou šířkou a hustotou stehu, horizontálním chapačem a navlékačem nitě. Šířka stehů pět milimetrů a délka 4 mm umožňuje pevné zpracování kůže, hustých tkanin a výrobků, jako jsou kabely, tašky nebo pásky do kalhot. Kdo si nevěří v ovládání moderních strojů, může využít přiložené výukové video na DVD.

Šicí a vyšívací stroje pro profesionály

Pro skutečné profesionálky, které se šití a vyšívání věnují dennodenně, jsou šicí a vyšívací stroje Brothers skutečným andělem seslaným z rukodělných nebes. Tyto stroje mají obrovskou vyšívací plochu (až 300 krát 180 mm), dostatečně velkou vzdálenost mezi jehlou a frézou stroje, 531 druhů praktických i dekorativních stehů, 227 vyšívacích designů, sedmnáct vyšívacích fontů, čtrnáct knoflíkových dírek s automatickým šitím a dostatečně široké dekorativní stehy (do 40 milimetrů). S takovými stroji jde práce lehce od ruky a někdy za vás dokonce dokážou pracovat samy.