Sháníte elektrikáře? Už nemusíte!


Elektrikáři v současné době bohužel jsou nedostatkovým zbožím. Stejně jako zedníci, klempíři a pokrývači. My ale víme, na koho se v případě nutnosti a potíží obrátit.

Je pravda, že spoustu úkonů šikovní kutilové v domě či bytě zvládnou sami. Obloží kuchyň i koupelnu, položí podlahu, vymalují a s dalšími pomocníky mnohdy postaví i pergolu. Do jednoho by se ale pouštět rozhodně neměli. Do elektrorozvodů a oprav elektroinstalace. Nejenže nesprávně odvedená elektroinstalace může v budoucnosti způsobit požár, ale také byste mohou mít problémy s následnou nutnou revizí.

Máte v záloze spolehlivého elektrikáře?

Mít v záloze spolehlivého elektrikáře se však vyplatí i v případě nenadálých havárií, které dokážou pěkně znepříjemnit život. Na elektřině jsme velmi závisí a i několikahodinový výpadek může způsobit nemalé problémy. Bez elektřiny nefungují ledničky, mrazáky ani internet.

Na koho se obrátit?

Zatímco na menší akce jsou vhodní drobní živnostníci, ty větším svěřte spíše elektrikářské firmě. Elektrikář je přeci jen velmi sofistikovaná práce a řemeslo, které vyžaduje stálý vědomostní rozvoj a přehled o novinkách. Velké elektrikářské firmy zaměstnávají profesionály, kteří jsou nejenom v oboru vyškoleni, ale také následně pravidelně školeni a přezkušováni. Další zárukou dobře odvedené práce je také dlouholetá praxe v oboru.

Vsaďte na profesionály

Z toho pohledu je sázkou na jistotu firma zavedená, jakou je například Elektro Elefant pokrývající celou Prahu a okolí poskytující služby, jako jsou nonstop servis elektro, revize, elektroinstalační práce či instalace domácích telefonů a zvonků. Jejich předností je velmi rychlý dojezd – ve všední dny od 8 do 16 hodin do hodiny a od 18 do 8 hod do hodiny a půl. O víkendech i svátcích pak havarijní služba elektro je k dispozici od 6 do 23:30 hodin.