Sháníte narozeninový dárek pro vášnivého rybáře? Vsaďte na rybářské tričko

Máte ve svém okolí vášnivého rybáře? Ve světě prutů, bivaků, navijáků, háčků a krmení se cítí doslova jako ryba ve vodě? Žije rybolovem? A blíží se právě teď jeho narozeniny? Pak si už nad originálním dárkem hlavu lámat nemusíte! Už mu nemusíte pořizovat další nesmyslnou rybářskou soupravu, kterých má doma desítky, ani další láhev alkoholu, kterou dostane od každého. Máme pro vás ten nejlepší narozeninový dárek pro vášnivého rybáře – rybářské tričko se jménem.

Rybářské tričko se jménem

Rybářské tričko se jménem je tím pravým dárkem pro všechny, kteří žijí rybolovem. Splňuje všechny podmínky dokonalého dárku – je originální, osobní, vtipný a zároveň i praktický.

Takové tričko pro nejlepšího rybáře potěší úplně každého bez ohledu na věk nebo největší chycený úlovek. A o to větší radost budete mít, až v tomto tričku uvidíte obdarovaného chodit. Radost z dárku tak budete mít oba dva.

Rybářské tričko s rokem narození

Další možností je tričko pro rybáře s rokem narození. To je ještě osobnější. Hodí se zejména na kulatiny, jako jsou 40., 50., 60. nebo 70. narozeniny. V tomto tričku bude obdarovaný tou pravou legendou u místního rybníka.

Vtipná trička pro rybáře

Má oslavenec kromě lásky k rybolovu také smysl pro humor? Pak při výběru sáhněte po vtipných tričkách pro rybáře. Ať už to bude to s nádhernou kresbou kapra, který vypadá jako živý, nebo to pro rybáře, kteří chytají kapry jako prase.

Anebo to má oslavenec úplně na háku?!

Dětské rybářské tričko

Na závěr nemůžeme zapomenout ani mladou generaci rybářů. I ti si zaslouží originální rybářské tričko. A navíc s obrázkem sumce, za kterého by se rozhodně nemuseli ani ti nejzkušenější rybáři stydět.

Narozeninový dárek pro milovníka rybaření

Zapomeňte na alkohol, ponožky, voňavky i na knihy. Rybářské tričko se jménem je tím nejlepším narozeninovým dárkem pro všechny, kteří u vody tráví více času než doma.

Udělejte svému tatínkovi, dědovi, kamarádovi, kolegovi nebo šéfovi radost s tričkem, které vydá za více než tisíc slov. A garantujeme, že takový dárek určitě ještě nikdy nedostal. A pozor – rybářské tričko se jménem je vhodné i pro rybářky.

Krásné tričko s kaprem (malovaným)

Další vtipná trička s potiskem a spoustu jiných dárků najdete na www.hobbytriko.cz.