Souvisí nejoblíbenější sexuální polohy s povahou ženy?

Sex patří ke každému vztahu. Rozkoš je potřeba si zpestřit. Nebát se a zkoušet tvořivě hledat, co nás nejvíc uspokojí. Je škoda vyzkoušet jenom jednu jedinou klasiku v podobě misionářské polohy. Vždyť je tolik možností, jak si milování užít. Když se nebudete bát s partnerem experimentovat, zjistíte po čase, co vám nejvíce vyhovuje. Může pak své oblíbené polohy dotáhnout k dokonalosti. Na jaké sexuální polohy ženy nejvíc sázejí?

couple-731890_1280

Klasika pro oddané romantičky 

Samozřejmě nemůžeme vynechat starou dobrou klasiku, misionářskou polohu. Žena na zádech, tím aktivnějším je muž. Ovšem i žena může trochu zkoušet, třeba muži obejmout nohama záda, nebo je opřít za krk. Podle odborníků si tuhle polohu nejlépe vychutnají romantičky se smyslem pro rodinný život, tiché a klidné ženy, spíše introvertky. Dále je oblíbená i poloha na zádech, kdy má žena zdviženou pánev. Jde prý o ženy, které nepostrádají určitou dávku vášně, jsou sice odevzdané, ale zároveň skrývají svůj temperament, mohou být kombinací sangvinika a flegmatika.

Zvířecí vášeň a smyslnost

Zvířecí poloha, při které žena klečí a muž přiráží zezadu, se líbí ženám vášnivým, živočišným, na druhou stranou ale i takovým, které jsou trochu neproniknutelné, ovšem velice smyslné a vědí, co chtějí. Bývají velmi temperamentní, cholerické, a když se zamilují, chtějí všechno. Další poloha také souvisí se zvířetem, takzvaně na koníčka. Muž leží na zádech a žena sedí na něm. Většinou tahle poloha uchvátí ženy dominantní, náročné a chtivé, které si umí dobře užívat a milují dobrodružství. Jsou přímé, přesně vědí, co chtějí a to nejenom v sexu. Můžete vyzkoušet i sex po webce.

Sebevědomí a zkušenost nejenom v posteli  

Poloha vestoje, kdy stačí jenom opěrný bod, láká ženy nebojácné, schopné a sebevědomé, které nemají problém zasmát se i sobě, jsou sangvinické. Dost oblíbená je i poloha z boku. Muž si lehne za ženu, která si o něj opře nohu. Charakterizuje zkušené dámy s dobrým vkusem, chutí k experimentům, ale zároveň trochu nepoddajné. Mohou být flegmatické i provokující, jsou tak trochu nevypočitatelné. Tak co, jaké jsou vaše oblíbené polohy při sexu? Našly jste se ve zmiňovaných charakteristikách?

One thought on “Souvisí nejoblíbenější sexuální polohy s povahou ženy?

Napsat komentář