Top účesy, se kterými letos určitě zaujmete

Jste odvážná a nebojíte se prorazit šeď ve vlasové tvorbě? Máte chuť vzbudit pozornost okolí a vyjít na ulici v účesové kreaci, kterou ženy ve vašem okolí ještě neobjevily? Jistě se vám budou hodit tipy na některé současné kadeřnické trendy a účesy, které jsou letos považovány za ty nejvíce top.  

woman-731377_1280

Vylezte rovnou ze sprchy 

Wet look, tedy mokrý efekt, na sebe v minulých letech jenom nenápadně a decentně upozorňoval. Nyní ale má dveře otevřené i na přehlídkových molech. Vypadat jako byste zrovna vylezla zpod sprchy, je letos in! Samozřejmě to ale vyžaduje dokonalý styling. Mokré účesy se hodí pro jakékoli délky vlasů, působí mladistvě a sportovně. Pozor by si ale měly dát ženy nad 40 let, protože tyto účesy mohou zvýraznit vrásky.

Falešné ofiny, aneb když chcete zmást okolí 

Hravě letos působí účesy, které předstírají falešné krátké vlasy nebo falešné ofiny. Dlouhé vlasy se různými způsoby spínají a budí dojem kratších, mohou se načesat do čela jako falešná ofina. Výsledkem je svěží styling, dlouhovlásky si vyzkouší jaké je to s kratšími vlasy.

Obří kytka do vlasů 

Letošní sezóna dává prostor v kreativitě drdolů. Zapomeňte na klasiku, vytvořte si ve vlasech něco extravagantního. V kurzu jsou třeba ozdoby v podobě obřích květin, pochopitelně umělých. A stojí za to drdol nějak oživit, třeba mokrým efektem nebo barevnými křídami na vlasy. Populární jsou knoty, twisty, čili malé drdůlky. Zaujmete i obarvenými kořínky nebo konečky, ale pozor – rozhodně to není klasické ombré!

Copánková hra se povoluje 

Další top vychytávkou jsou stále copánky. Ani letos zdaleka nejsou za svým módním zenitem, naopak hra s nimi nabírá nové grády. Ženy s krátkými vlasy si mohou směle dovolit falešné copánky. In jsou experimenty s jejich barvou. Pletení stále letí a opět se dá efektně spojit s mokrým stylingem. Zaručeně se do současných trendů trefíte, i když si upletete třeba rybí cop.