Splňte si sen dovolenou v Portugalsku

Láká Vás představa opustit na pár dní stereotypní režim Vašeho každodenního života a prožít dovolenou v západní části Evropy? Pokud ještě nemáte přesnou představu, kde toto relaxační období strávit, možná Vám napoví internetový zábavní portál Firmy na zážitky.

Dovolená plná snů v Portugalsko

Allegria – Firma na zážitky přináší na cestovní trh novinku v podobě balíčku „Eurovíkend pro dva“. Tato nabídka je ideální zejména pro ty, kteří rádi cestují a neomezují se přitom pouze na oblast České republiky. Navštívit tak díky Firmě na zážitky ve spolupráci se značkou HOTELCARD lokality, o nichž jste pouze doposud snili, ale také místa, kam se rádi již po řadu let vracíte. Prožít prodloužený víkend například v hotelech Portugalsko je snem každého milovníka cestování. Ačkoliv je Portugalsko o poznání menší zemí než její východní soused Španělsko, má turistům co nabídnout. Ke stále oblíbenějším portugalským destinacím náleží hlavní město Lisabon i Porto, které je proslulé zejména tím, že v jeho údolích se produkuje slavné portské víno. Odpočinout si od městského ruchu si můžete v nejjižnějším portugalském regionu Algarve. Čekají na Vás zde zlatavé písečné pláže, sluníčkem prozářená skaliska i neodolatelné tyrkysové moře. Pohodlné ubytování ke splnění Vašeho snu můžete najít zde www.firmanazazitky.cz/kam-na-dovolenou/. Nakoukněte také do kategorie dovolená Francie.

Výhody balíčku “Eurovíkend pro dva”

Součástí balíčku „Eurovíkend pro dva“ je poukázka se třemi čísly k rezervaci. Každé číslo přitom platí na ubytování na jednu noc pro dvě osoby. Součástí balíčku není polopenze, tu je v případě zájmu potřeba si doobjednat na místě. Voucher od Firmy na zážitky Vám dává možnost volby, zda chcete prožít celý pobyt v jednom hotelu nebo tři čísla rozdělíte a každou noc strávíte jinde.