Stavba komínu nebyla kupodivu tak náročná

S manželem jsme dlouhá léta měli v hlavě myšlenku, že si jednou pořídíme do domu krb. Ovšem tato myšlenka se stále odsouvala na dobu neurčitou, jelikož jsme si nedokázali představit, jak se popereme se samotnou přípravou na jeho realizaci a to především proto, že jsme nevěděli, co bude obnášet taková stavba komínu, tedy základního stavebního kamene pro úspěšnou realizaci krbu. Ve finále jsme ovšem před několika týdny zjistili, že to až zase takový oříšek není a že nám celý otopný systém včetně komínu může zrealizovat jedna společnost.

Stavba krbu již klepala na dveře

Konečně byla stavba krbu blíže, než jen v našich myšlenkách. Byla jsem nesmírně šťastná, jelikož zejména můj muž byl tím, kdo se stavbou neustále otálel. Nyní, když ale zjistil, že celý projekt realizace nebude tak náročný, svolil a já ve svém bytě našla velmi vhodné místo, kde náš nový společník bude moci stát a já si u něj budu moci každý večer otevírat svou milovanou knížku. Stačilo málo, a sice jen zjistit technický stav našeho domu, posoudit parametry nového komínu, zvolit strategické místo pro krb a připravit si kvalitní kamnářský materiál pro započetí prací. Netrvalo to ani dlouhou a u mě v obývacím pokoji se tyčil významně krásný krb, dle mých nejtajnějších představ. Navíc celý otopný systém máme se zárukou pořízený od jedné a téže firmy, tudíž v případě reklamace nemusíme zdaleka vůbec nic řešit.

Stavba zahradního krbu na sebe nenechala dlouho čekat

Můj muž tráví velmi rád chvíle na naší zahradě. Říká jí oáza klidu, a když se venku lehce ochladí, je více než mrzutý, že si nemůže v pohodě sednout pod svou oblíbenou pergolu. Tudíž ho napadlo, že by se mohla zrealizovat stavba zahradního krbu, když už nyní ví, jak práce probíhají. A já samozřejmě souhlasila, jelikož ne jednou, jsem chtěla se svou kamarádkou popíjet lahodné bílé víno v říjnu na naší zahradě, ovšem počasí to nikdy příliš nedovolilo, díky nevhodné poloze naší zahrady. Tudíž jsem nemohla než nesouhlasit, což asi chápete. Ovšem jediné, co jsem nečekala, že stavba proběhne tak rychle, jak proběhla. A tak již nyní můžeme v chladnějších dnech využívat úžasného zahradního krbu, který nám poskytl naprosto vše, co jen mohl.