Stěhování Brno

Nabízíme komplexní služby v oblasti stěhování. Stěhujeme v mezinárodním měřítku, a to byty, kanceláře, sklady i firemní prostory. Disponujeme speciálními polstrovanými stěhovacími vozidly, která jsou vybavená nakládacími rampami. Pokud se budete stěhovat na druhý konec města či republiky, ve všech případech jsme tu pro vás.

Další služby

Mimo výše zmíněné služby nabízíme také vyklízení prostor, jako jsou byty, sklepy, nemovitosti a pozůstalosti, to zahrnuje demolici zdí i odvoz sutin, vše jsme schopni provést
i ve stísněných podmínkách či prašných místech. Součástí těchto služeb je i likvidace nepotřebných věcí. Zcela jistě vás bude zajímat i cena. Zavolejte nám a náš technik odhadne předběžnou kalkulaci.

Výhody pro vás

Především je to pojištění, dlouholetá praxe v oboru a garance nízkých cen stěhování. Další pozitivní věcí je například fakt, že díky partnerům z různých souvisejících odvětví jsme schopni zajistit rozsáhlé komplexní služby jako je demontáž, likvidace, obalový a přepravní materiál, malování místností, úklid, pokládka podlah nebo třeba IT servis. Máme možnost kombinovat vše i se zahraničními partnery, jsme tedy schopni vyhovět vašim potřebám ne jen v rámci Evropy, ale i v rámci celého světa.

Příprava ulehčí stěhování

Existuje pár věcí, které můžete udělat před stěhováním pro to, abyste zajistili ještě hladší průběh. V první řadě kontaktujte náš servis s nezávaznou poptávkou, během které vytvoříme společnou představu o náročnosti a ceně. Zajistěte parkovací místo pro dodávku. Pečlivým zabalením všech věcí předem výrazně redukujete cenu, protože pak se bude jednat pouze o naložení věcí, převoz a vyložení v cíli. Pokud máte možnost, nachystejte přesný seznam věcí, které potřebujete převézt. Budeme se tak lépe orientovat my i vy. Zjistěte také podmínky použitelnosti schodiště a výtahu v den stěhování.

Zdá se to možná jako maličkosti, ty ale výrazně ušetří čas, a s ním také peníze.