Vysoký standard bydlení v Olomouci

Nezáleží na tom, v kterém městě chcete bydlet. Prioritou je najít takový podnájem, který se stane vaším domovem. Atraktivní nemovitosti jdou hned z trhu pryč, jsou žádané. Stále se ale objevují nové projekty s cílem vytvořit a nabídnout zákazníkovi vysoký standard bydlení za rozumnou cenu. Jedním takovým jsou Byty Olomouc Palackého. Jejich zpracování, záruka kvality i možnosti pronájmu jsou atraktivní, rozhodně stojí za přemýšlení.

Kouzlo „moderní historie“

Budova, kde se byty nacházejí, byla postavena na konci 19. století a nachází se v historickém centru města. Má proto jedinečnou atmosféru historie, která je i v rámci celkové rekonstrukce znát, i když je značně zmodernizovaná. Má moderní výtahy, renovované schodiště a chodby, stejně jako sklepní prostory. Veškerý komfort doplňuje soukromé parkovací stání a kamerový systém hlídající vaši bezpečnost. Pronájem bytů Olomouc nabízí jedinečné prostory k životu s veškerou okolní sociální vybaveností. Strategičtější místo byste hledali stěží.

Bydlet i pracovat na jednom místě

Není čas ztrácet drahocenné minuty přejezdem. Takže kdo by nechtěl z bytu přejít přímo do kanceláře? Není dobré spojovat tyto dvě činnosti úplně – pracovat doma je sice nejpohodlnější, ale měl by to být spíš prostor pro váš klid, soukromý život a také únik od pracovních záležitostí. V rámci projektu Bytů Olomouc máte možnost pronajmout si i komerční prostory. Možná nebudou na stejném patře, v každém případě to však budete mít do práce mnohem blíž, bez zbytečného cestování a zdržování. Nabídka se netýká pouze kancelářských prostor, ale třeba i kavárny nebo obchodu.

Bydlení na míru?

Ač je to k nevíře, upravit lze si dokonce i dispozici bytu. V nabídce najdete k pronájmu poslední tři velké podkrovní byty o dispozici 3+kk s terasou, které jsou zatím ve stavu shell & core a budou upraveny konkrétnímu nájemci na míru.  Můžete se podívat do ukázkového bytu, kde se seznámíte se standardy a možnostmi. A přitom popřemýšlíte, jestli vám daný prostor vyhovuje, nebo chcete změnu. Pronájem bytu si zase usnadníte i tím, že si ho necháte zařídit na klíč za předem stanovených podmínek. Ani nezáleží na tom, jestli se jedná o dlouhodobý či krátkodobý pronájem.