Šungit a jeho blahodárné účinky

Již několik let se aktivně zajímám o léčitelství a různá homeopatika, se kterými se v běžném životě můžeme setkat. Razím totiž pravidlo, že to, jak se v průběhu života chováme sami k sobě a zejména pak ke svému zdraví, se nám ve stáří mnohonásobně vrátí. Proto je dle mého názoru třeba pracovat nejen se svou duševní schránkou, nýbrž i s tou fyzickou a právě z toho důvodu, se snažím o to, aby má fyzická schránka dostávala pouze tu nejlepší možnou péči. V tom všem mi velmi aktivně pomáhá zejména šungit, který má blahodárné účinky nejen na naše psychické zdraví, nýbrž i na naši fyzickou kondici. Od té doby, co šungit aktivně používám, nemůžu si na své zdraví absolutně vůbec stěžovat.

Šungit je všelék

Šungit jsem ve svém životě poprvé využila v podobě prášku, kdy mi jeho malé množství nabídla sousedka k přidání do masti k hojení ran, kterou běžně používám. Díky jeho dezinfekčním, protizánětlivým a také protialergickým vlastnostem, se má rána, kterou jsem si způsobila na horské túře, začala pomalu ale jistě hojit. Od té doby, jsem na šungit  ve všech jeho podobách nedala dopustit a dnes je z mého domu doslova takzvané šungitové doupě, jak s nadsázkou říká můj muž.

Na sílu šungitu nedám dopustit

Na mocnou sílu šungitu skutečně nedám dopustit. Šungit doma využívám téměř ve všech jeho podobách a to od příjemných pyramid, které mají za úkol chránit mé obydlí před elektromagnetickými vlnami, které vyzařuje televize, mikrovlnná trouba či počítač až po šungitové destičky, které zdobí můj mobilní telefon či šperky, které zase pro změnu zdobí můj dekolt. Šungitové náhrdelníky mi napomáhají zejména při mých problémech se štítnou žlázou, která mé zdraví bohužel podlomuje již od dětství. Kromě jiného ovšem tyto šperky doplňují mou energii a také vitalitu, díky čemuž si mohu i v pokročilém věku aktivně užívat vnoučat a jezdit s nimi i na zahraniční dovolené.