Toaletní stolky jako pro princezny

Osočují vás ostatní členové domácnosti, že trávíte příliš času v koupelně? Neberte jejich výtky vážně, obzvlášť muži totiž nedokážou vůbec pochopit, kolik času trvá každodenní zkrášlování. Nebo jim poraďte, ať vám pořídí toaletní stolek. Pak bude koupelna volná.

Vybavujete si toaletní stolky z různých princeznovských komnat v pohádkách? Přesně takové můžete mít doma. Nemusí být nutně tak princeznovské, dnešní toaletky se vyrábí i v moderních stylech.

Budete mít vlastní království

Většina žen je zvyklá malovat se buď v koupelně, nebo před zrcadlem v pokoji. Je to značně nepraktické, protože u takového zrcadla obvykle musíte stát, navíc nemáte vždy po ruce všechny potřeby a veškerou kosmetiku.

Toaletní stolek je v tomhle lepší. Je to takové vaše vlastní království, kde můžete trávit dlouhé hodiny, aniž byste někomu překážela. Kolem sebe máte spoustu šuplíků a poliček – dost místa na všechny stíny, řasenky, rtěnky, make-up, šperky a další nezbytnosti. Navíc se toaletní stolky často prodávají i v sadě s taburetem na sezení.

Jak vůbec vybrat takový stolek?

Tak už nejspíš víte, co si přát k příštím narozeninám nebo Vánocům, že? Výběr však nenechávejte na Ježíškovi, protože pánové nemají pochopení pro to, co všechno by správný stolek měl mít.

Základem jsou zrcadla, nejlépe pěkně velká a otočná. Jedno je docela málo, potřebujete se vidět z více úhlů. Stejně důležitý je i dostatek úložného prostoru. To už musíte sama posoudit, kolik máte doma šperků a šminek. Jedna velká zásuvka není zrovna ideální, protože budete mít ve věcech nepořádek. Dobré je počítat také s velkou deskou, kam si budete odkládat věci, co denně používáte.

V neposlední řadě zvažte design. Toaletní stolek by měl ladit s ostatním vybavením místnosti. Je jedno, zda bude kulatý, rohový, dřevěný či z kovu, ale musí se vám líbit. A nezapomeňte na taburet! Když se budete moct posadit, už vám opravdu nic nebude bránit strávit ve svém království dlouhé hodiny.

Tip: Pošlete svého Ježíška či hodného přítele na nákup do e-shopu Dona-shop.cz. Mají moc pěkný sortiment toaletek.

One thought on “Toaletní stolky jako pro princezny

  1. To jsou krásné toaletní stolky, mít takový designový kousek v bytě, byla bych nadšená. Hlavně se mi líbí ten bílý, hodil by se mi do interiéru ložnice.

Comments are closed.