Zahradní stany zachrání každou párty

Končící zima už všechny láká na hezké počasí a blíží se doba, kdy zase můžeme večer sedět venku, bavit se s přáteli a chystat se na různé oslavy. Pořádáte grilovací oslavu, svatbu nebo firemní večírek? Určitě máte na starosti fůru věcí. Na jedno byste však neměli zapomínat. Lidé slaví rádi na čerstvém vzduchu, ale na počasí se nedá spoléhat. Abyste noc před oslavou dokázali usnout, je dobré si naplánovat i mokrou či větrnou variantu.

Počasí díky párty stanům oslavu nezkazí

Když pořádáte oslavu pod širým nebem, vždy byste měli pamatovat na to, že se hosté i obsluha rádi schovají pod zahradní párty stany. Je to nejen z praktického hlediska výhodné, ale také to vytvoří potřebné zázemí. Ke každé slavnosti patří také dobré jídlo a pití. Ať už praží slunce, nebo fouká vítr, je lepší umístit potraviny pod střechu. Personál může svoje pomůcky a zásoby ukrýt dovnitř tak, aby nebyly všem na očích. Zároveň se můžou hosté skrýt před ostrými slunečními paprsky nebo před lehkým deštěm. Plachta chrání před větrem, a když se trochu ochladí, ve stanu se udrží stálejší teplota než na otevřeném prostranství.

Rychlá stavba díky nůžkovým stanům

Pokud dáváte dohromady detaily pořádané oslavy, myslete na to, jaké varianty zahradních párty stanů budete potřebovat. Můžete si vybrat z nepřeberného množství. Nejjednodušší jsou nůžkové stany, které rychle složíte jedním pohybem a snadno se převáží v autě. Pokud vám postačí jen přístřešek, můžete si zvolit i zahradní altánky. Jestliže potřebujete bytelnější zahradní stany, vyberte si také větší velikosti, které jsou dostupné hned v několika barvách, jež budou ladit se stylem vaší slavnosti. Díky nepromokavému materiálu uchrání před deštěm, chladem i průvanem. Jestliže vám nevyhovuje obdélníkový půdorys, k dispozici máte i šestiúhelníkový designový párty stan.

One thought on “Zahradní stany zachrání každou párty

  1. Před dvěma lety jsme si pořídili na zahradu nůžkový stan, zachránilo nám to už několik rodinných oslav, kdy začalo pršet.

Comments are closed.