Trend letošního jara? Pohodlné sneakersky

Sháníte na jaro nějaké pohodlné a přitom trendy obutí? Co takhle sneakersky? Nožka si v nich bude vykračovat jako v bavlnce, a navíc budete in!

Na první pohled sneakersky připomínají obutí pro sport, tedy sportovní či fitness boty. Jimi jsou a nejsou. V překladu slovo sneakers znamená tenisky, jež však nejsou apriori předurčené jen ke hraní tenisu. Většina jejich nositelů je tak používá ke každodennímu nošení.

Sportovní prvky versus elegantní outfit? Proč ne?

Na kombinaci sportovních prvků a elegantního outfitu sázejí i světové celebrity. A proč je nenásledovat? Přitom tomu není tak dávno, kdy by tenisky k obleku nazul jen skutečný odvážlivec. Dnes jsou tyto doby naštěstí pryč. Móda přeje ležérnosti a uvolněnosti a to je to, co sneakersky zvládají na jedničku. I ten nejserióznější outfit odlehčí. Zvolíte-li samozřejmě vhodný model.

Univerzální obutí

Tímto ale výčet této obuvi nekončí. Hlavní předností sneakersek je jejich univerzálnost. Obout si je můžete k sukni, šatům, šortkám, obleku i džínům. Stejně tak se nimi nemusíte obávat vyrazit do práce, na rande, do kina či na nedělní odpolední procházku. Z té se každopádně vrátíte bez puchýřů na chodidlech. Jsou totiž nesmírně pohodlné, což je u obuvi parametr přímo k nezaplacení.

Náš favorit? Růžové adidasky s červenou podrážkou

Otázkou do pranice bude, jaký model zvolit. Sneakersky každopádně v současné době má v nabídce většina známých značek jako například Tommy Hilfiger, Guess, Tamaris, Eva Minge, Gino Rossi, Gant, Geox, Nike, Puma a řada dalších. Na trhu tak najdete sneakersky různých materiálů i barev včetně těch nejzářivějších. Obzvláště ty vynikají v kombinaci s tmavým outfitem. A na e-shopu eobuv.cz jsou k mání i modely se cvočky či s kožešinkou. U nás na plné čáře vyhrávají kožené adidasky v pudrové barvě s červenou podrážkou.