Už víte, co budete nosit na jaře?

Že vám za okny ještě sněží? Žádná panika, vždyť koncem března už začíná jaro. Velikonoce jsou za dveřmi a teplé počasí už je od nás vzdálené jen pár týdnů. Brzy přijde čas sundat kabáty a obléknout… No co vlastně? Co máte na jaro připravené?

imoda

Jaro 2016 se ve světě módy nebude moc lišit od loňského roku. Stále jsou hodně v kurzu kožené bundičky. Klasická černá koženková dámská bunda by proto neměla chybět v žádném šatníku. Experimentovat můžete s různými barvami (často uvidíte bílé, hnědé nebo růžové), my doporučujeme černou. Dá se dobře kombinovat s barevnými šály.

Další dlouhotrvající módou jsou kabáty a kabátky, ať už dlouhé či krátké. Ty jarní by měly být lehké a možná i trochu veselejší. Tady naopak doporučujeme zvolit jiný odstín než černou. Nemusí to být nic výrazného, ale šedá, tmavě modrá nebo béžová se hodí k mnoha barevným kombinacím.

Nebojte se ani sportovnějšího stylu. Nesmrtelné jsou prošívané vesty, které lze podle nálady doplnit buď mikinou nebo svetříkem. Dalším stálým kouskem jsou prošívané jarní dámské bundy hodící se jen tak do práce nebo na nákup.

Až se oteplí ještě o něco víc, přijde čas na džínové bundičky a sáčka. To už bude za rohem léto.

Co si tedy koupit?

Záleží na tom, za jakým účelem. Všechny dobře víme, že se hodí mít v šatníku něco od každého. Pokud bychom vám měli doporučit absolutní must-have, bude to zmiňovaná černá koženková bunda. Tento typ svrchního oděvu je totiž nejen široce oblíbený, ale dokonce praktický. Koženka nepromokne ani neprofoukne.

Koženkové bundičky na jsou obvykle krátké, zapínání je často na straně. Omrkněte nabídku e-shopu I–moda.cz, i tam tvoří většinu sortimentu jarních bund ty koženkové. Doma je máte do 10 dnů od objednání, což znamená, že do jara to ještě stihnete. Koženkové bundy s podšívkou (ty z e-shopu I–moda ji mají) se dají nosit už teď, když se počasí neustále rozhoduje mezi zimou a jarem. Verze s kožíškem jsou pro tohle počasí jako dělané.