Ve vlastním zděném domě nebo dřevostavbě na klíč se vám a vaší rodině bude žít báječně

Bydlet ve vlastním domě je snem mnoha rodin, od snění k realizaci je však často příliš daleko. Obvykle se lidé bojí vysokých nákladů na stavbu domu. Ale to je zbytečné. Vždyť pořídit si vlastní dům, který budete pravidelně splácet, nevyjde s dobrou hypotékou o nic více, než klasický pronájem. A navíc investujete do trvalé hodnoty, která vám poté zůstane. Certifikované rodinné domy na klíč poskytnou pohodlné bydlení a zázemí pro šťastný život vám a vaší rodině.

15444-1

Obraťte se na spolehlivého stavitele

Při stavbě nového rodinného domu je tím nejdůležitějším krokem výběr spolehlivé firmy, které tuto práci svěříte. Samozřejmostí by u ní měl být tým profesionálů s dlouhou praxí ve svém oboru a používání těch nejlepších materiálů a technologických postupů. Dobrá společnost se vám bude snažit vyjít vstříc a budete mít pocit, že k práci všichni přistupují tak, jako by stavěli dům pro svou vlastní rodinu. Alespoň tak to chodí u firmy Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o., která staví kvalitní rodinné domy na klíč.

15708-slider-dum-na-klic-11-211-metru-5-2-garaz-zdene-domy-na-klic-drevostavby-na-klic-1

Chcete zděný dům nebo dřevostavbu?

Co se týče konkrétního typu domu, záleží na vašich preferencích. Můžete si vybrat nízkoenergetický zděný dům nebo poctivou dřevostavbu. Firma staví švýcarské hrubé stavby a švýcarské zděné domy na klíč, nebo kanadské hrubé dřevostavby a kanadské dřevostavby na klíč. Na vše jsou používány špičkové materiály a technologie, například pravé pálené a nízkoenergetické cihly POROTHERM, pravé pálené střešní tašky TONDACH s certifikační zárukou 33 let nebo kvalitní izolační materiály. Firma je také držitelem britských, švýcarských, německých a kanadských certifikací zaručujících splňování přísných mezinárodních nadstandardů. Záruky na domy na klíč jsou u této společnosti jedinečné, což svědčí o kvalitě a víře ve své produkty. Nyní navíc můžete získat slevu 200.000,- korun na luxusní podlahu, podlahové topení v koupelně a luxusní koupelnu Richter and Frenzl.

Rodinný dům na klíč nemusí být už jen pouhým snem. Bydlete ve svém vlastním perfektním domě, který vám bude bez problémů sloužit celý život a kde bude vaše rodina šťastná.