Vánoční výzdoba musí rozzářit váš dům

christmas-15978_1280 (1)

Pojďme si udělat takovou malou exkurzi. Posuňme se v čase o čtyři měsíce vpřed a vžijme se do překrásné vánoční atmosféry. Už vidíte ten svítící stromeček a cítíte vůni perníčků?

Možná se vám to nezdá, ale Vánoce už se zase blíží. Co kdybyste je letos pojali trošku jinak a vyhnuli se hektické atmosféře, která panuje těsně před svátky klidu? Zkuste začít shánět dárky o trochu dříve a předem si naplánujte a pořiďte také vánoční osvětlení a výzdobu.

Jak by měla vypadat vánoční výzdoba bytu?

Co by to bylo za Vánoce bez adventního věnce, svíček, sošek andělíčků a zasněžených šišek? Dekorativní prvky jsou slabostí většiny žen. Je jasné, že každý rok je potřeba dokoupit něco nového, protože trendy se mění a každoročně je v kurzu jiná barva. Muži tohle obvykle nechápou, takže to vezměte do vlastních rukou.

Pro začátek by vás mohla zajímat tato vánoční výzdoba inspirace, která představuje všechny klasické prvky typických českých Vánoc. Pátrat můžete samozřejmě i jinde po internetu, stoprocentně narazíte na něco, co budete mít chuť realizovat i u vás doma. Mnoho doplňků zvládnete vyrobit doma. Příkladem je zmiňovaný adventní věnec, ke kterému stačí tavná pistole a drobnosti za pár korun. Aspoň budete mít doma zcela originální kousek.

Bez vánočního osvětlení by to nešlo!

Určitě nakupte i prvky, které do vašeho domova o Vánocích vnesou světlo. Zimní večery jsou dlouhé a při svitu vonné svíčky mnohem snesitelnější. Do interiéru jsou vhodné spíš svíčky, lucerny, petrolejky, jednoduché svítící hvězdy atd. Podívejte se na tyto tipy na vánoční výzdobu a jistě přijdete i na další drobné svíticí doplňky.

Pro všechny, kteří mají raději něco velkolepého, se pak nabízí možnost venkovního osvětlení domu, balkónu, střechy, komínu, stromů, plotu. Světelný řetěz se dá natáhnout všude, kde vás napadne. Obzvlášť pěkně vypadá, když se střídmě držíte jedné barvy světýlek (bílá nebo žlutá) a využijete různá světýlka (světelný déšť, LED osvětlení růže, …). Výsledek bude jistě dech beroucí a potěšíte jím nejen svou rodinu.