Vyberte si spolehlivou firmu pro úklid kanceláří

interior-design-828545_1280

Spousta společností už pochopila, že je lepší si na úklid najmout specializovanou firmu, než zaměstnávat vlastní uklízečku, byť by to mělo být na částečný úvazek. Úklidová firma je obvykle spolehlivější, nepotřebuje neustále dokupovat čisticí prostředky a pracuje daleko samostatněji. Tedy aspoň když si vyberete spolehlivou.

Po celé republice působí nespočet úklidových firem, jejich kvalita se však liší. Některé poctivě školí své zaměstnance a se zákazníky jednají poctivě, jiné zaměstnávají cizince a jde jim pouze o co nejvyšší zisk. Takovým se raději obloukem vyhněte. A jak tedy poznat dobrou firmu na úklid kanceláří?

Hledejte firmu s historií a transparentními podmínkami

Pokud firma působí na trhu už několik let, dokazuje to, že zákazníci její služby rádi využívají. Z toho lze vyvodit, že nejspíš opravdu stojí za to a bude se k vám chovat férově. Důkazem férového chování je mimochodem i transparentní ceník. Společnost by vám měla být schopná předem zhruba říci, na kolik vás úklid firmy vyjde. Zkuste se poptat také na slevu v případě uzavření dlouhodobé smlouvy.

Ptejte se lidí a hledejte reference

Nejlepší je, když vám firmu někdo spolehlivý doporučí. Jestli neznáte nikoho, kdo by měl s danou společností zkušenosti, hledejte recenze na internetu. Nespokojení zákazníci se obvykle ozvou, takže určitě na něco narazíte. A v případě, že má firma kladné hodnocení, se to určitě dozvíte rovnou z jejích webových stránek – ráda se pochlubí.

Příkladem je olomoucký Delta servis

Úklidové služby Delta servis jsou dobrým příkladem výše uvedeného. Na svých webových stránkách uvádí důležité reference – pracovali například pro Tesco, Nestlé či České dráhy. Chlubí se i certifikací ISO 9001, což je rozhodně dobré znamení. Nabízí flexibilní firemní úklid v Olomouci a okolí a hlavně jsou ochotni se na všem domluvit. Plusové body získávají i za to, že jako nejdůležitější část své firmy vnímají spolehlivé zaměstnance. Tak by to mělo vypadat!

Přejeme vám při výběru šťastnou ruku, ať se vaše kanceláře čistotou jen blýskají.