Wellness centrum u vás doma

Rádi lenošíte, užíváte si péči o své tělo a relaxujete ve wellness centrech? Pokud jsou tyto aktivity i vaší vášní, určitě víte, že takováto péče není zrovna levná záležitost. Obzvláště pokud si je dopřáváte třeba i několikrát za týden. Vyzrát nad finanční nákladností však můžete domácím spa centrem, ve které proměníte vaši koupelnu. Že nevíte jak na to?

Domácí péče o vaše tělo

Asi každý z nás po čas zimních měsíců s nadšením ocení horkou vanu, ve které si příjemně celé tělo prohřeje. Proč si ale takovouto radost dopřávat jen v chladných měsících? I na jaře nebo v létě si můžete napustit příjemnou lázeň, doplnit ji o různé pěny do koupele nebo výživné oleje. Skvělým tipem je arganový nebo mandlový olej, který vaši pokožku krásně vyživí a vy se tak už nebudete muset mazat tělovým mlékem po koupeli. Aby příjemné koupeli nic nechybělo, můžete si k ní dopřát dobré víno, něco na zobání a příjemnou hudbu nebo film.

Při koupeli si můžete užívat i kosmetickou péči, kterou je nutné na pokožce nechat působit déle. Právě na tyto kosmetické přípravky většinou nebývá přes týden čas, jelikož během týdne stále spěcháme. Teď však může být vaše péče o vlasy i pleť dokonalá. Dejte si na vlasy výživnou masku, na pleť můžete zvolit například moderní plátýnkové masky nebo kolagenové polštářky pod oči, které vám oční okolí znovu vypnou a zpevní. Dopřát si můžete i zábal na ruce, při kterém si krém na pokožku rukou nanesete ve větší vrstvě a ruce vložíte do speciálních froté rukavic. Pokožka rukou pak bude sametová jako nikdy před tím. Jednou za čas si také můžete udělat radost a pořídit si kvalitní šampon z kadeřnického studia, vyzkoušet bělící zubní pasty, které rozzáří váš úsměv nebo vyzkoušet další vychytávky z kosmetického světa.

Dělat si radost je tak snadné, odměňte se za tvrdou práci i vy!