XTB broker – těžká váha na poli financí

Pokud jste ještě neslyšeli o X – Trade Brokers (zkráceně XTB), tak zřejmě netoužíte po tom být bohatí. Jediné, co vás může ospravedlnit je, že neslyšíte a nevidíte. Vždyť jejich billboardy a reklamy útočí na lidské smysly snad ze všech stran. Nu, nevadí, vše se dá lehce napravit. My vám proto nyní nabízíme příležitost se na služby poskytované brokerem XTB podívat zblízka.

Seznamte se

Původním domácím kolbištěm je pro XTB Polsko, stejně jak je tomu u konkurenčního brokera BOSSA. U našich severních sousedů začínala společnost XTB v r. 2002. O pět let později ovšem zaútočila i na tradery v České republice. A tak už 10 let patří mezi nejstarší české brokery. A velmi rychle se usadila na přední příčce oblíbenosti. Ve známost vešla i díky organizování bezplatných vzdělávacích akcí, které se týkají finančního trhu a investic do cenných papírů. V současnosti XTB patří k nejrozšířenějším společnostem ve střední Evropě.

Náš zákazník, náš pán

V čem XTB vyniká oproti ostatním brokerům? Jistě bychom o tom mohli mluvit dlouho, probírat jednotlivá pro a proti, ale v jednom bychom se určitě shodli. Péče o zákazníka je u něj na velmi vysoké úrovni. Obrátit se na brokery můžete kdykoli, ve dne i v noci. Takže až budete potřebovat vyřešit nějaký problém, tak to můžete udělat bezodkladně.

Variabilita platforem

XTB staví svůj úspěch na osvědčené platformě MetaTrader 4. Pokud toužíte vyzkoušet něco jiného, tak XTB broker nabízí i řadu jiných variant. Za zmínku stojí xStation; není to sice klasika, od MT4 se poněkud liší, ale zvládnete ji rychle pochopit. Za zkoušku nic nedáte a sami brzy zjistíte, která platforma je pro vás volba č.1.

Pokud toužíte po ještě větší porci detailních informací o XTB, nezbývá než vás odkázat na článek o XTP uveřejněném v magazínu IP.