Zaostřeno na intimní fajnšmekry

Patříte k lidem, kteří si potrpí na kvalitní značkové oblečení? Upřednostňujete kvalitu nad kvantitou? Pak po právu náležíte mezi oděvní prominenty a tento text je určen právě vám. Ne všichni, kteří se navenek pyšní stylovým outfitem a ještě nedávno by se přitom lidově řečeno podepsali pod slogan „čím více pruhů, tím více Adidas“, jsou opravdoví módní fajnšmekři. Odlišit zrno od plev je přitom více, než jednoduché. Poslední slovo totiž mají obyčejné spodky.

Obyčejně neobyčejné?

Originál nebo fejk? Otázka na tělo mnohé znejistí i rozruší. Být za frajera v bezejmenných trenkách z tržnice asi nebude zrovna optimální. V honbě za značkou proto leckdy přimhouříme oči i před evidentními padělky. Celou dobu pak trneme, abychom nebyli přísným okem zvědavého okolí usvědčeni z podvodné lži a nebyli před celým světem označeni za hlupáky. Zbytečných problémů budeme ušetřeni, pakliže nebudeme pokoušet štěstí a nakoupíme korektně podle pravidel a zvyklostí.

Extra pro dámy

Kvalitní a stylové kousky lze pořídit v on-line prostředí pomocí e-shopů. Dámské spodní prádlo má být krásné na pohled, smyslné, dráždivé, vzrušující, ale i funkční, praktické a především kvalitní.

Najít takové vyžaduje v reálu nekonečné dny shoppování. Ve virtuálním prostředí může být jeho pořízení mnohem snadnější a rychlejší. Stačí si jen vybrat mezi klasikou, jakou jsou kalhotky a tanga a moderní ženskou inovací, kam patří dámské trenýrky nebo sexy prádélko.

Extra pro pány

Pozadu nemohou zůstat ani pánové. I na ně módní návrháři pamatují. Trenky mnoha světových značek lze objednat na jedno kliknutí z pohodlí vašeho domova. Pánové si mohou vybrat mezi klasikou, boxerkami, slipy a trenkami s nohavičkou. Všechny druhy se zárukou kvality, že se látka po prvním vyprání nesepere a guma nevytahá.

Sázkou na jistotu jsou pak české trenýrky STYX, které vychází z tvorby dvou pražských barmanů, jež téměř před třiceti lety vyhlásili válku nudnosti a přežitku klasických slipů. Stvořili přitom značku, která roste, sílí a sebevědomě obstojí v celosvětové konkurenci.

Spodní prádlo je vševypovídajícím ukazatelem vyspělosti kulturnosti a ega jednotlivce. Spolu s tělesným korpusem tvoří celistvý pakt intimity, která je z každého pohledu jedinečná a originální.